ERASMUSDAYS

#ERASMUSDAYS 14-16 Οκτωβρίου 2021 και έχουμε κάθε λόγο να γιορτάζουμε με 5 ευρωπαϊκά προγράμματα ERASMUS+:
ERASMUS+ KA3 «BE PART – Υouth–Led Development for School’s Participatory Management»
ERASMUS+ KA2 “Let’s say stop to violence together”
ERASMUS+ KA2 “Climate Change is here”
ERASMUS+ KA2 “Education ‘in’, ‘for’ and ‘through’ culture and heritage”
ERASMUS+ KA2 «Increase of the secondary school students’ interest to STEAM through theatre»
Η παιδαγωγική ομάδα του ευρωπαϊκού προγράμματος ERASMUS+ KA2 “Let’s say stop to violence together” πήρε την πρωτοβουλία να αποτυπώσει το θετικό αποτύπωμα με θετικά συναισθήματα. Μηνύματα αγάπης, ενσυναίσθησης, αλληλεγγύης γέμισαν το σχολείο. Συγχαρητήρια στην ομάδα!
Το padlet που δημιουργήθηκε για το ευρωπαϊκό πρόγραμμα ERASMUS+ KA2 “Let’s say stop to violence together” για να ανεβάσουν όλοι οι εταίροι φωτογραφίες για το θετικό αποτύπωμα.